Wij zijn fan van wandelen en kamperen. Wanneer we iemand horen vertellen over een wandelroute begint het bij ons al te kriebelen. De ene tocht lopen we net uit en we zijn al druk met dromen en plannen voor het volgende avontuur. Tijdens het HikersHouse Kampeerweekend geven wij onze liefde voor het wandelen en kamperen aan jou door.
Het HikersHouse Kampeerweekend is voor jou wanneer je:
- Al een hele tijd droomt van een meerdaagse wandeltocht door de natuur en het toch maar niet gaat doen.
- Er niet uit komt welke rugzak of kampeerspullen je nodig hebt, omdat er zoveel keuze is.
- Het alléén wandelen en kamperen spannend vindt.
- Wel kampeerspullen hebt, maar niet weet of die geschikt zijn voor een meerdaagse wandeltocht.
- Wel zin hebt in een meerdaagse tocht, maar niet houdt van routes plannen.

Zie je het al voor je:
- Jij die vol enthousiasme start aan je meerdaagse wandeling met volledige bepakking.
- Je hebt een aantal producten kunnen bekijken, vragen stellen en hebt een keuze kunnen maken.
- Je hebt andere buitenmensen ontmoet en hebt samen je potje zitten koken op de camping.
- Wij hebben met je mee gekeken waar voor jouw winst te behalen valt op het gebied van comfort en/of gewicht.
- Het enige waar jij over na hebt hoeven denken is om op tijd op het station te komen en toch heb je een heerlijke wandeltocht beleefd.

Wat gaan we doen?
Op 23 en 24 juni trekken we er met maximaal 8 mensen op uit voor een 2-daagse wandeling in Zuid-Holland. We wandelen van station Sassenheim naar station Haarlem met een overnachting op een natuurcamping. De tocht is afwisselend. Zo lopen we via de weilanden rond Sassenheim door de prachtige Waterleidingduinen.
Het kan zijn dat ons plan iets wijzigt door weersomstandigheden of praktische onhandigheden. We houden hierover natuurlijk contact met jou wanneer je mee gaat.
“Het was mooi om een keer met ervaren kampeerders de spullen op te zetten. De uitleg hoe je in wind en regen handig wordt, was voor mij verrijkend. Wat voor jullie misschien logisch is, is voor een “beginner” niet altijd zo.”
– Helma, deelnemer Kampeerweekend

Kosten
De prijs voor het HikersHouse Kampeerweekend is 35 euro.
Hiervoor ontvang je:
- Twee wandeltochten van 3 - 4 uur
- Een overnachting op een natuurkampeerterrein
- Een snack voor onderweg
- Slechte grappen tijdens het eten
Gebruik maken van de mogelijkheid om materialen te huren? Het kan gebeuren dat een specifiek product wat je wil uitproberen niet meer beschikbaar is. We zullen dan met je meekijken naar een alternatief. Hieronder zie je de prijzen die wij hanteren voor het huren van materiaal tijdens het Kampeerweekend:
Kookset: 8 euro
Slaapmatje: 15 euro
Rugzak: 17 euro
Slaapzak: 40 euro
Tent: 40 euro
Outdoormaaltijd: 7 – 10 euro
Over HikersHouse
Bij HikersHouse huur of koop je jouw lichtgewicht outdoorgear. Een duurzame en voordelige optie. Ook handig wanneer je dat ene product wil uitproberen. We verhuren en verkopen tenten, rugzakken, kooksets, slaapzakken en -matjes, wandelstokken, kortom: alles wat een hiker nodig heeft om op pad te gaan.
Pas op, wanneer je meegaat kan het zomaar gebeuren dat je ontdekt dat je onze liefde voor wandelen en kamperen deelt. Dat je elk vrije moment buiten wilt zijn, vakantie alleen nog maar wandelend wilt doorbrengen of je bij elk tentje afvraagt hoeveel lichter deze is dan je eigen tent.
